EmiR EsEN

ARABALAR

Home
HACKER
GaLaTAsAraY
SaMsuN
ARABALAR

introduction_frontkj.jpg

download_5series_sedan_03.jpg

2006 model yılına girilirken BMW aynı sınırsız momentumu ile model inisiyatifini sürdürüyor. Şirket, yüksek performanslı yeni modellerin yanı sıra neredeyse tüm model serilerinde çok verimli motorlar kullanıyor.

Yeni modeller ve özellikler 3 ve 5 Serilerinin giriş seviyesi motorlarından, 550i ve 650i modellerinde kullanılan yeni V8 motorlara kadar uzanmaktadır.

BMW’nin yeni xDrive dört tekerlekten çekiş sistemi üstün yol tutuş ve sürüş özelliklerine sahip dört tekerlekten çekişli modellere olan büyük talebin karşılanmasına katkıda bulunmaktadır. X3 ve X5 haricindeki modellerde de kullanılan xDrive sistemi üstün sürüş dinamizminin yanı sıra yol tutuş ve aktif güvenlik özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Bu teknoloji yeni 3 Serisinin dört tekerlekten çekişli modellerinin yanı sıra BMW 5 Serisinde de kullanılmaktadır.

Yeni renkler, çok sayıda yeni özellik ve çekici M spor paketleri müşteriye bireysel ihtiyaçlarını ve arzularını karşılayabilmesi için çok daha fazla sayıda seçenek sunmaktadır.
Teknolojideki liderliğinin bir yansıması olarak BMW aktif güvenliği çok daha yüksek bir standarda taşıyan BMW Gece Görüş ve BMW Uzun Huzme Desteği sistemlerini kullanıma sunuyor. Seri üretimine başlanan diğer yenilikler arasında BMW’nin üstün DSC Dinamik Stabilite Kontrol Sistemine entegre edilen özel konfor ve güvenlik işlevleri de bulunuyor.
Özetle yenilikler:

BMW 1 Serisi: Serinin yeni üst modeli ve M Sport Paketi
265 bg/195 kW motor gücüne ve 315 Nm azami torka sahip olan 3.0 litre sıralı altı silindirli motorla bu yeni 1 Serisi kesinlikle sınıfının en sıra dışı üyelerinden olacaktır. Son bahardan itibaren tüm 1 Serisi modellerinde BMW’nin Adaptif Far sistemi, yeni telematik özellikleri, M Sport Paket sunulmaya başlanacaktır, dizel modeller için partikül filtresi pazara sunulmuştur.

BMW 3 Serisi: Üç yeni model, xDrive ve sayısız yenilik
318i, 318d ve 330d modelleri, yeni xDrive dört tekerlekten çekiş sistemi, yeni M Sport Paketi, Treyler Stabilite Yönetimi sisteminin de eklendiği DSC Dinamik Stabilite Kontrol sistemi ve yeni gövde renkleri ve döşeme seçenekleri ile BMW 3 Serisi 2006 model yılına sayısız yenilikle girmektedir.

BMW 5 Serisi: Model yelpazesi daha da genişliyor
V8 motoruyla BMW 540i Sedan, dört tekerlekten çekişli 530xd dizel ve dört silindirli dizel motora sahip 520d ile 5 Serisi tamamlanıyor. Serinin yeni üst modelleri olan 550i ve 530d modellerinin motorları da geliştirilerek daha yüksek standartlara ulaştırıldı. Son olarak yeni donanımlar, yeni renkler ve yeni opsiyonlar pek çok yeniliği ve geliştirilmiş özelliği destekliyor.
BMW 6 Serisi Coupe ve Cabrio: Şimdi BMW’nin yeni V8 motoruyla BMW 650i son baharda pazara çıkıyor. Yeni 4.8 litre sekiz silindirli motorla (367 bg/270 kW, 490 Nm) bu benzersiz 2+2 coupe 100 km/s hıza sadece 5.4 saniyede çıkıyor (Cabrio: 5.7 saniye). Yeni modeller iki yeni renkle ve iki yeni 19 inç jant ile birlikte pazara sunulacak.

BMW 7 Serisi: Yeni 730Ld ve serinin üst modeli olan 745d için çok daha yüksek güç İlk defa uzun dingil mesafeli bir model 730Ld, dizel motorlu olarak sunuluyor. Sayısız standart özelliğin yanı sıra daha da geliştirilen opsiyon listesi ile 730Ld makam otomobili olarak kullanılmaya da çok uygun olan lüks bir sedandır. 745d ise 330 bg/242 kW azami gücü ve 750 Nm azami torku ile en güçlü dizel motorlu sedandır.

BMW X3: Yeni X3 2.0i, daha güçlü dizel motor ve M Sport Paketi Yeni giriş seviyesi benzinli motoru, çekici yeni M Sport Paketi, daha güçlü 3.0 litre dizel ve tüm dizel modellerde standart olarak sunulan partikül filtresi ile BMW’nin kompakt Sportif Aktivite Aracı 2006 model yılına gururla adım atıyor.
 

EmiR eSen                            55 SS 520

Enter supporting content here