EmiR EsEN

SaMsuN

Home
HACKER
GaLaTAsAraY
SaMsuN
ARABALAR

Aşağıdaki galerilere örnek resimlere tıklayarak erişebilirsiniz

basolm.jpg


Ölmez, maçtan sonra yaptığı açıklamada stada girmek için 35 dakika beklediğini ifade ederek, ''Fenerbahçe yönetiminin misafirperverliğini ve centilmenlik anlayışını protesto ediyorum. Stada girmek için 35 dakika taraftarların arasında, taciz edilerek bekledim. Başkan olduğumu söylediğimde, görevliler yine de sıraya geçmemi söylediler. Çok üzgünüm'' diye konuştu. Başkan Ölmez, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda devam eden inşaatın bu durumun nedeni olarak gösterilemeyeceğini, kulübün bir kişiyi bu konuda görevlendirmesi gerektiğini kaydetti. Karşılaşmaya da değinen Ölmez, Samsunspor'un özellikle ilk yarıda iyi mücadele ettiğini, maçın gerçek sonucunun bu olmadığını söyledi. Sezon öncesi çok iyi hazırlık dönemi geçiremediklerini kaydeden Ölmez, önümüzdeki günlerde 4-5 oyuncuyla görüşüp takıma takviye yapacaklarını ifade etti.

i2.jpg

SaMsUNSpOr
 

dergimiz.jpg

 

Samsunspor Kulübünün aylık resmi yayını olan Samsunspor dergisinin 13. sayısı çıktı. Dergimizin bu sayısında 31. yıllık özlem sona erdi isimli basketbolun 1. lige çıkışını dilegetiren yazı ,basketbol koçumuz Gökhan Taştimur ile yapılan röportaj,altın çekilişinde 1 kilo altın kazanan talihli ve çekilişle  ilgili detaylar,futbolcumuz KAIES ile yapılan röportaj,Başkanımızın Ligin Kalitesi Düşüyor başlıklı açıklamaları,Krita defterini kapattık başlıklı yazı ve

 Mavi Bayrak'ı aldık,Ulusoydan otobüs jesti, Şike TCK ya girecek, Abay Katletti,Birliktelik Çağrısı,shorunmu neşe kaynağı, Futbolcu asker olunca,Futbolcular için beslenme ilkeleri ve Samsunspor'u alet etmeyin başlıklı yazılar yer alıyor.

ykurulu.jpg

SAM-sEV